Kivili Limonata Tarifi

Tarih Haz 14 2020 - 6:57pm Gönderen admin

Kivili Limonata Tarifi

     Limon ve Kivinin içerdiği yoğun C-Vitamini içeriğiyle Kivili Limonata Tarifi ; lezzetli bir şekilde bağışıklığınızı kuvvetlendirecek ve ferahlık sağladığı kadar sizlere zindelik de verecektir.

Malzemeler

  • 150g. Şeker
  • 6 kivi
  • 400 ml. limon suyu
  • 200 ml. Su
  • 1 Litre Soda
  • Limon ve / veya Kivi dilimleri

Hazırlanışı

  1. Şekeri ve kiviyi pürüzsüz olana kadar bir karıştırıcıda püre haline getirin.İnce bir süzgeç üzerinde kaşığın tersiyle de yapabilirsiniz.
  2. 1 litrelik bir kapta limon suyunu ve suyu karıştırın. Kivi püresini ekleyin ve karıştırın. Soğutun.
  3. Servis etmek için bardaklardan her birine 1/2 bardak kivi karışımı dökün. Buzla doldurun ve bardağı doldurmak için kabaca 1/2 bardak maden suyu ekleyin.
  4. İsterseniz, her bir bardağın kenarına limon ve / veya kivi dilimi takın.
kivili limonata

Kivili Limonata Tarifi

ickitarifi.com  sitesi ; aile ortamlarınızda ,dost sohbetlerinizde ,sofralarınızda ,partilerinizde kısacası tüm ihtiyacınız olduğu anlarda ; ünlü kokteyl tariflerine ulaşabileceğiniz bir sitedir. İçki tariflerini ; zorlaştırmadan,evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz şekilde sunmaktayız.Ülkemizde yaygın olmayan ve kolay ulaşılamayan malzemelerin bulunduğu çeşitli kokteyl tariflerini ikame malzemeler ile tecrübe ettiğimiz şekliyle , siz ziyaretçilerimize sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz olarak hazırlayabileceğiniz içki tariflerimizi , günün her saatinde çabucak hazırlayabilirsiniz.Şimdiden siz ziyaretçilerimize afiyetler diliyoruz.

Leave A Response