Votka Nar Tarifi

Tarih Tem 2 2020 - 12:05pm Gönderen admin

Votka Nar Tarifi

Votka ile nar birbirlerine son derece yakışan iki bileşendirler. Votka’nın organik içme şekline sadık kalarak , nar tanelerini buzlukta beklettiğimiz votka ile , nar tanelerini shot bardaklarımızda birleştirip içebileceğimiz gibi ; kendi hazırladığımız Nar Şurubuyla yapacağımız kokteyller de hem görsel hem de lezzet şöleni sağlayacaktır.

Votka Nar Kokteyl Tarifi

Malzemeler

  • 45 ml Votka
  • 60 ml Nar Şurubu (Grenadine) ya da Taze Nar Suyu
  • 45 ml Taze Portakal Suyu ya da tercihen Ananas Suyu
  • Tonik ya da tercihe göre soda
  • Garnitür , nar taneleri , limon kabuğu , nane yaprakları , portakal dilimi ya da ananas dilimi.

 Hazırlanışı

  1. Çalkayıcınızda buz küpleri ile votka , Nar şurubu ya da sıkacağınız taze Nar suyunu ve tatlandırıcı olacak Ananas/Portakal Suyunu 1 dakika kadar çalkalayın.
  2. Taze buz koyduğunuz bardağınıza süzün.
  3. Garnitürlerle süsleyip servis edin.

Votka Nar Tarifi

Anasayfa

 Ev Yapımı Likörler   

 Limonatalar

 

ickitarifi.com  sitesi ; aile ortamlarınızda ,dost sohbetlerinizde ,sofralarınızda ,partilerinizde kısacası tüm ihtiyacınız olduğu anlarda ; ünlü kokteyl tariflerine ulaşabileceğiniz bir sitedir. İçki tariflerini ; zorlaştırmadan,evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz şekilde sunmaktayız.Ülkemizde yaygın olmayan ve kolay ulaşılamayan malzemelerin bulunduğu çeşitli kokteyl tariflerini ikame malzemeler ile tecrübe ettiğimiz şekliyle , siz ziyaretçilerimize sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz olarak hazırlayabileceğiniz içki tariflerimizi , günün her saatinde çabucak hazırlayabilirsiniz.Şimdiden siz ziyaretçilerimize afiyetler diliyoruz.

 

1 Yorum so far. Feel free to join this conversation.

Leave A Response