Frozen Peach Margarita Kokteyli Tarifi

Tarih Haz 18 2020 - 8:22pm Gönderen admin

Frozen Peach Margarita Kokteyli Tarifi

 

Frozen Peach Margarita Kokteyli Tarifi

 

Malzemeler

  • 6 olgun Şeftali.Soyulmuş.Dilimlenmiş.
  • 240 ml Tekila
  • 120 ml Portakal Likörü
  • 4 yemek kaşığı Basit şurup ( 1e1 su şeker )
  • 5 Lime , 4’ünün suyu sıkılacak, 1’i dilimlenecek

Hazırlanışı

  1. Servis yapmadan bir gün önce, limon dilimleri hariç tüm malzemeleri dondurucuya dayanıklı bir kutuya koyun. 150 ml su ekleyip dondurun.

  2. Servis yapmadan 20 dakika önce dondurucuya 8 bardak koyun. Bitirmek için her şeyi bir bir gün evvel dondurduğunuz karışımı mutfak robotuna koyun ve pürüzsüz olana kadar çırpın  Limon dilimleri ile margarita karışımını süsleyip servis edin

 

ickitarifi.com  sitesi ; aile ortamlarınızda ,dost sohbetlerinizde ,sofralarınızda ,partilerinizde kısacası tüm ihtiyacınız olduğu anlarda ; ünlü kokteyl tariflerine ulaşabileceğiniz bir sitedir. İçki tariflerini ; zorlaştırmadan,evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz şekilde sunmaktayız.Ülkemizde yaygın olmayan ve kolay ulaşılamayan malzemelerin bulunduğu çeşitli kokteyl tariflerini ikame malzemeler ile tecrübe ettiğimiz şekliyle , siz ziyaretçilerimize sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz olarak hazırlayabileceğiniz içki tariflerimizi , günün her saatinde çabucak hazırlayabilirsiniz.Şimdiden siz ziyaretçilerimize afiyetler diliyoruz.

Leave A Response