Old Fashioned Kokteyl Tarifi

Tarih Haz 18 2020 - 7:41pm Gönderen admin

Old Fashioned Kokteyl Tarifi

 

Old Fashioned Kokteyl Tarifi

Malzemeler

  • 100 gr Kahverengi Toz Şeker
  • Angotura Bitter birkaç damla
  • 50 ml Burbon
  • Portakal kabuğu garnitür

Hazırlanışı

  1. Şekeri ve 100 ml suyu bir tencereye koyun ve şeker eriyene kadar hafifçe karıştırın.Soğutun.Bu ihtiyacınız olandan daha fazlasını yapacak, ancak birkaç hafta buzdolabında saklayabilirsiniz. Tariflerimizde basit şurup her zaman ihtiyacınız olabilir.
  2. Kalın dipli bardağın içine 3 çay kaşığı şeker şurubu ve bitter koyun ve birleştirilene kadar karıştırın.Bardağı buz küpleriyle doldurun, burbonu üzerine dökün ve iyice karıştırın. Portakal kabuğu ile süsleyin ve servis yapın.

ickitarifi.com  sitesi ; aile ortamlarınızda ,dost sohbetlerinizde ,sofralarınızda ,partilerinizde kısacası tüm ihtiyacınız olduğu anlarda ; ünlü kokteyl tariflerine ulaşabileceğiniz bir sitedir. İçki tariflerini ; zorlaştırmadan,evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz şekilde sunmaktayız.Ülkemizde yaygın olmayan ve kolay ulaşılamayan malzemelerin bulunduğu çeşitli kokteyl tariflerini ikame malzemeler ile tecrübe ettiğimiz şekliyle , siz ziyaretçilerimize sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz olarak hazırlayabileceğiniz içki tariflerimizi , günün her saatinde çabucak hazırlayabilirsiniz.Şimdiden siz ziyaretçilerimize afiyetler diliyoruz.

 

 

Leave A Response